Płatności, dostawa i czas realizacji zamówień

Za produkty zamówione w butysportowe.com klient może zapłacić gotówką przy odbiorze paczki od kuriera lub przez system płatności on-line.

Forma wysyłki

·         wszystkie paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD

Opcje płatności za produkty zakupione w sklepie butysportowe.com

·         przesyłka za pobraniem - płatne przy odbiorze ( klient powinien posiadać odliczoną kwotę )

·         płatność on-line (DotPay) - kartą kredytową, e-przelewem, przelewem zwykłym i in.

Koszty dostawy

·      9,90 zł dla zamówień opłaconych on-line (DotPay)

       14,90 zł zł dla zamówień płatnych za pobraniem ( w tym podstawowy koszt transportu 9,90 + 5 zł za płatność przy odbiorze )

·         Uwaga, w przypadku zakupu kilku produktów w ramach jednej transakcji, zamówione towary mogą być przesłane do klienta w więcej niż jednej przesyłce! W sytuacji, gdy to klient pokrywa koszty dostawy, jest on obciążany wyłącznie kosztami za jedną przesyłkę.

Czas dostawy  

Większość zamówień dostarczana jest w przeciągu 3-4 dni roboczych od ich potwierdzenia

Szanowni Klienci, w związku ze wzmożoną ilością zleceń, firma kurierska DPD, może mieć opóźnienia w dostawach zamówień. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Informacje dodatkowe

Operatorem płatności elektronicznych w sklepie butysportowe.com jest DotPay.
Dotpay istnieje na rynku od 2000 roku, jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności w Internecie.

Uwaga: w przypadku dokonywania e-przelewu można przesłać  faksem (12 681 84 94) lub e-mailem kontakt@butysportowe.com potwierdzenie dokonania przelewu. Dokument taki znacznie przyśpieszy proces potwierdzania tej formy płatności przez operatora bramki płatniczej.

Opis: http://sklep.sizeer.com/files/cms/logotypy_kanalow.gif

W przypadku formy płatności za pobraniem, Klient zapłaci „do ręki” kurierowi, w momencie odbierania przesyłki. Klientów prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty i o uprzedzenie np. pozostałych domowników o fakcie nadejścia przesyłki.
Prosimy pamiętać, że pracownik firmy kurierskiej  wydając paczkę, może poprosić o okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, prawo jazdy). W przypadku nieobecności Klienta pod podanym adresem, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście.


Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia należy wpisywać w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie butysportowe.com można podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dot. np. opóźnionego terminu nadania przesyłki).